PML-D2V100W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PML-D2V100W1AA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PML-D2V100W1AA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 5V 100W
Arkusze danych: 1.PML-D2V100W1AA.pdf2.PML-D2V100W1AA.pdf3.PML-D2V100W1AA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PML-D2V100W1AA
Part Number PML-D2V100W1AA Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 5V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3459 pcs Arkusz danych 1.PML-D2V100W1AA.pdf2.PML-D2V100W1AA.pdf3.PML-D2V100W1AA.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 5V Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Seria PML Moc (W) 100W
temperatura robocza -10°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Adjustable Output Wydajność 84%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 24V 5V 3.5A, 3A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.5A, 3A