PJ-24V30WCNA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJ-24V30WCNA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PJ-24V30WCNA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 30W
Arkusze danych: 1.PJ-24V30WCNA.pdf2.PJ-24V30WCNA.pdf3.PJ-24V30WCNA.pdf4.PJ-24V30WCNA.pdf
80 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PJ-24V30WCNA
Part Number PJ-24V30WCNA Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed, Conformal Coated Rozmiar / Wymiar 4.92" L x 2.36" W x 1.42" H (125.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
Seria PJ Moc (W) 30W
Inne nazwy 1145-1056 temperatura robocza -10°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Adjustable Output, Universal Input
Wydajność 86% szczegółowy opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.3A Zatwierdzenia CB, CE, cURus, TUV