HA1SV24005PRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
HA1SV24005PRFA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HA1SV24005PRFA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V 120W
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 809 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HA1SV24005PRFA
Part Number HA1SV24005PRFA Producent Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 24V 120W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 809 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 53V
Napięcie - wejściowa (maks) 154V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet Half Brick Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Seria Delphi HA1SV Moc (W) 120W
Opakowania Tray Package / Case Half Brick
temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Wydajność 89% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 5A 53V - 154V Input
Obecny - Wyjście (Max) 5A Funkcje sterowania Enable, Active High