H48SC28016NNFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
H48SC28016NNFH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: H48SC28016NNFH
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu DC DC CONVERTER 28V 448W
Arkusze danych: H48SC28016NNFH.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje H48SC28016NNFH
Part Number H48SC28016NNFH Producent Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 28V 448W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1400 pcs Arkusz danych H48SC28016NNFH.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 28V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Rodzaj Isolated Module, Digital
Dostawca urządzeń Pakiet Half Brick Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Seria - Moc (W) 448W
Package / Case Half Brick Inne nazwy 941-1799
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Wydajność 95%
szczegółowy opis Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 28V 16A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 16A