DSML-0630-12E
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-0630-12E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSML-0630-12E
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu SOLENOID LATCH PULL INTER 12V
Arkusze danych: DSML-0630-12E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSML-0630-12E
Part Number DSML-0630-12E Producent Delta Electronics
Opis SOLENOID LATCH PULL INTER 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7413 pcs Arkusz danych DSML-0630-12E.pdf
Napięcie - znamionowe 12VDC Rodzaj Open Frame Latching (Pull)
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Technologia Electromechanical
Długość skoku 0.500" (12.70mm) Rozmiar / Wymiar 1.200" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm)
Szczegóły wału Clevis Seria DSML
Moc (W) 9W Inne nazwy 1144-1420
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Cykl pracy Intermittent Średnica - Wał 0.250" (6.35mm)
szczegółowy opis Intermittent Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 12VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 16 Ohm