DRP024V240W1BN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V240W1BN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRP024V240W1BN
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 240W
Arkusze danych: 1.DRP024V240W1BN.pdf2.DRP024V240W1BN.pdf3.DRP024V240W1BN.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRP024V240W1BN
Part Number DRP024V240W1BN Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1079 pcs Arkusz danych 1.DRP024V240W1BN.pdf2.DRP024V240W1BN.pdf3.DRP024V240W1BN.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed, Conformal Coated Rozmiar / Wymiar 4.89" L x 3.35" W x 4.76" H (124.1mm x 85.0mm x 121.0mm)
Seria CliQ II Moc (W) 240W
Inne nazwy 1145-1084 temperatura robocza -25°C ~ 80°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input Wydajność 92%
szczegółowy opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 10A