AMD-12V030W2BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
AMD-12V030W2BA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AMD-12V030W2BA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Arkusze danych: AMD-12V030W2BA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AMD-12V030W2BA
Part Number AMD-12V030W2BA Producent Delta Electronics
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5833 pcs Arkusz danych AMD-12V030W2BA.pdf
Waga 0.485 lb (219.99g) Napięcie - Wyjście 12V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 4.33" L x 2.44" W x 1.18" H (110.0mm x 62.0mm x 30.0mm)
Seria AMD (30W) Region Wykorzystywane International
Moc (W) 30W Polaryzacja Positive Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Inne nazwy 603-1644
temperatura robocza 0°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia 300mW (Max)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Cord (Sold Separately)
Złącze wejściowe IEC 320-C8 Formularz Desktop (Class II)
Wydajność Level V szczegółowy opis 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.5A Długość przewodu 59" (1.50m)