AB40D1515D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AB40D1515D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AB40D1515D
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 40W
Arkusze danych: AB40D1515D.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AB40D1515D
Part Number AB40D1515D Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1355 pcs Arkusz danych AB40D1515D.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -15V Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.41" L x 2.51" W x 1.34" H (112.0mm x 63.8mm x 34.1mm)
Seria AB40D Moc (W) 40W
temperatura robocza -40°C ~ 80°C Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne No Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 85%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1.33A, 1.33A
Zatwierdzenia CE Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
AB40S1500D
AB40S1500D
Producenci: Delta Electronics
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Na stanie: 1314 pcs
Pobieranie: AB40S1500D.pdf
RFQ
AB406
AB406
Producenci: ASSMANN WSW Components
Opis: ADAPTER MOUSE PS/2
Na stanie: 3982 pcs
Pobieranie: AB406.pdf
RFQ
AB406K
AB406K
Opis: CABLE ADAPTER MOUSE PS/2 15CM
Pobieranie: AB406K.pdf
Producenci: Delta Electronics
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 40W
Pobieranie: AB40S0500D.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 40W
AB406-R
AB406-R
Opis: ADAPTER MOUSE PS/2
Pobieranie: AB406-R.pdf
AB410
AB410
Opis: GENDER CHANGER DSUB 9POS M-M
Pobieranie: AB410.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 40W
AB405
AB405
Opis: CONN ADAPTER MOUSE PS/2
Pobieranie: AB405.pdf
AB405K
AB405K
Pobieranie: AB405K.pdf
AB40D1212D
AB40D1212D
Pobieranie: AB40D1212D.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...