AA30S2400A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30S2400A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA30S2400A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 30W
Arkusze danych: AA30S2400A.pdf
96 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA30S2400A
Part Number AA30S2400A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1909 pcs Arkusz danych AA30S2400A.pdf
Waga 0.39 lb (176.9g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.50" L x 2.50" W x 0.85" H (89.9mm x 63.5mm x 21.7mm)
Seria AA30S Moc (W) 30W
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 941-1703
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.2%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 80% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.25A Zatwierdzenia CE, cUL, UL