AA30D1212D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30D1212D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA30D1212D
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-12V 30W
Arkusze danych: AA30D1212D.pdf
96 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA30D1212D
Part Number AA30D1212D Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER +/-12V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1272 pcs Arkusz danych AA30D1212D.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -12V Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Seria AA30D Moc (W) 30W
temperatura robocza -25°C ~ 70°C Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne Yes Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 80%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.3A, 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1.3A, 1.3A