AA10S0300A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA10S0300A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA10S0300A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Arkusze danych: AA10S0300A.pdf
54 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA10S0300A
Part Number AA10S0300A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3213 pcs Arkusz danych AA10S0300A.pdf
Waga 0.119 lb (53.98g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm)
Seria AA10S Moc (W) 10W
Package / Case 4-DIP Module Inne nazwy 941-1675
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 70% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.5A Zatwierdzenia CE, UL