AA07S1200A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA07S1200A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA07S1200A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 7W
Arkusze danych: AA07S1200A.pdf
54 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA07S1200A
Part Number AA07S1200A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 7W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4199 pcs Arkusz danych AA07S1200A.pdf
Waga 0.097 lb (44g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.77" H (50.8mm x 25.4mm x 19.5mm)
Seria AA07S Moc (W) 7W
Package / Case 4-DIP Module Inne nazwy 941-1672
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 78% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 583mA 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 583mA Zatwierdzenia CE, UL