AA04S1500A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA04S1500A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA04S1500A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 15V 4W
Arkusze danych: AA04S1500A.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA04S1500A
Part Number AA04S1500A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 15V 4W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6475 pcs Arkusz danych AA04S1500A.pdf
Waga 0.057 lb (25.85g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.44" L x 1.06" W x 0.67" H (36.5mm x 27.0mm x 17.1mm)
Seria AA04S Moc (W) 4W
Package / Case 7-DIP Module, 6 Leads Inne nazwy 941-1664
temperatura robocza -25°C ~ 60°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 76% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 267mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Obecny - Wyjście (Max) 267mA Zatwierdzenia CE, UL