TNPW121014R7DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121014R7DETA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TNPW121014R7DETA
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 14.7 OHM 0.5% 1/3W 1210
Arkusze danych: TNPW121014R7DETA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TNPW121014R7DETA
Part Number TNPW121014R7DETA Producent Dale / Vishay
Opis RES 14.7 OHM 0.5% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 171087 pcs Arkusz danych TNPW121014R7DETA.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Seria TNPW Tryb panel 14.7 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 14.7 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film