TNPW120666K5DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120666K5DETA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TNPW120666K5DETA
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 66.5K OHM 0.5% 1/4W 1206
Arkusze danych: TNPW120666K5DETA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TNPW120666K5DETA
Part Number TNPW120666K5DETA Producent Dale / Vishay
Opis RES 66.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 263005 pcs Arkusz danych TNPW120666K5DETA.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria TNPW Tryb panel 66.5 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 66.5 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film