TNPW08051K78DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08051K78DETA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TNPW08051K78DETA
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1.78K OHM 0.5% 1/8W 0805
Arkusze danych: TNPW08051K78DETA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TNPW08051K78DETA
Part Number TNPW08051K78DETA Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.78K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 869665 pcs Arkusz danych TNPW08051K78DETA.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria TNPW Tryb panel 1.78 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.78 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film