TNPW060342R2DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060342R2DETA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TNPW060342R2DETA
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603
Arkusze danych: TNPW060342R2DETA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TNPW060342R2DETA
Part Number TNPW060342R2DETA Producent Dale / Vishay
Opis RES 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 299454 pcs Arkusz danych TNPW060342R2DETA.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Seria TNPW Tryb panel 42.2 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 42.2 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film