RWR80SR113FSB12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RWR80SR113FSB12
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 0.113 OHM 2W 1% WW AXIAL
Arkusze danych: RWR80SR113FSB12.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RWR80SR113FSB12
Part Number RWR80SR113FSB12 Producent Dale / Vishay
Opis RES 0.113 OHM 2W 1% WW AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 13138 pcs Arkusz danych RWR80SR113FSB12.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±650ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Seria Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Tryb panel 113 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RWR80SR113FSB12-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności S (0.001%)
szczegółowy opis 113 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound