ROX2004M00FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2004M00FNLB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ROX2004M00FNLB
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 4M OHM 1% 6W AXIAL
Arkusze danych: ROX2004M00FNLB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ROX2004M00FNLB
Part Number ROX2004M00FNLB Producent Dale / Vishay
Opis RES 4M OHM 1% 6W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16377 pcs Arkusz danych ROX2004M00FNLB.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Seria ROX Tryb panel 4 MOhms
Moc (W) 6W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 230°C
szczegółowy opis 4 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film