ROX2001M80FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2001M80FNLB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ROX2001M80FNLB
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1.8M OHM 1% 6W AXIAL
Arkusze danych: ROX2001M80FNLB.pdf
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ROX2001M80FNLB
Part Number ROX2001M80FNLB Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.8M OHM 1% 6W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19606 pcs Arkusz danych ROX2001M80FNLB.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Seria ROX Tryb panel 1.8 MOhms
Moc (W) 6W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 230°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, High Voltage, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.8 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film