RN65D1740FRE6
Przegląd produktów
Part Number: RN65D1740FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 174 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN65D1740FRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN65D1740FRE6
Part Number RN65D1740FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 174 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 245637 pcs Arkusz danych RN65D1740FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Seria Military, MIL-R-10509/2, RN65 Tryb panel 174 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN65D1740FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 174 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film