RN60C37R4FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN60C37R4FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 37.4 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN60C37R4FRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN60C37R4FRE6
Part Number RN60C37R4FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 37.4 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 565237 pcs Arkusz danych RN60C37R4FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Seria Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tryb panel 37.4 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN60C37R4FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 37.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film