RN60C1111CBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN60C1111CBSL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN60C1111CBSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1.11K OHM 1/4W .25% AXIAL
Arkusze danych: RN60C1111CBSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RN60C1111CBSL
Part Number RN60C1111CBSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.11K OHM 1/4W .25% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 61426 pcs Arkusz danych RN60C1111CBSL.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Seria Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tryb panel 1.11 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RN60C1111CBSL-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.11 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film