RN60C1101FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN60C1101FRE6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN60C1101FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN60C1101FRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN60C1101FRE6
Part Number RN60C1101FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 558897 pcs Arkusz danych RN60C1101FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Seria Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tryb panel 1.1 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN60C1101FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 1.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film