RN55E2004FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55E2004FRE6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN55E2004FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 2M OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN55E2004FRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN55E2004FRE6
Part Number RN55E2004FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 2M OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 70974 pcs Arkusz danych RN55E2004FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Seria Military, MIL-R-10509/7, RN55 Tryb panel 2 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN55E2004FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film