RN55C7683FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C7683FRE6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN55C7683FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 768K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN55C7683FRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN55C7683FRE6
Part Number RN55C7683FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 768K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 730788 pcs Arkusz danych RN55C7683FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Seria Military, MIL-R-10509/7, RN55 Tryb panel 768 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN55C7683FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 768 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film