RN50C2202FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C2202FRE6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN50C2202FRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 22K OHM 1/20W 1% AXIAL
Arkusze danych: RN50C2202FRE6.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RN50C2202FRE6
Part Number RN50C2202FRE6 Producent Dale / Vishay
Opis RES 22K OHM 1/20W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 353309 pcs Arkusz danych RN50C2202FRE6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Seria Military, MIL-R-10509/8, RN50 Tryb panel 22 kOhms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN50C2202FRE6-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 22 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film