RLR32C2001FPRSL
Przegląd produktów
Part Number: RLR32C2001FPRSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 2K OHM 1% 1W AXIAL
Arkusze danych: RLR32C2001FPRSL.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RLR32C2001FPRSL
Part Number RLR32C2001FPRSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 2K OHM 1% 1W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37339 pcs Arkusz danych RLR32C2001FPRSL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Seria Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Tryb panel 2 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RLR32C2001FPRSL-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant, Weldable Współczynnik awaryjności P (0.1%)
szczegółowy opis 2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozycja Metal Film