RLR20C1001FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RLR20C1001FPRSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Arkusze danych: RLR20C1001FPRSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RLR20C1001FPRSL
Part Number RLR20C1001FPRSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 1K OHM 1% 1/2W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 69815 pcs Arkusz danych RLR20C1001FPRSL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Seria Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Tryb panel 1 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RLR20C1001FPRSL-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant, Weldable Współczynnik awaryjności P (0.1%)
szczegółowy opis 1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozycja Metal Film