RLR07C5232FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RLR07C5232FPRSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 52.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
Arkusze danych: RLR07C5232FPRSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RLR07C5232FPRSL
Part Number RLR07C5232FPRSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 52.3K OHM 1% 1/4W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 151322 pcs Arkusz danych RLR07C5232FPRSL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Seria Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Tryb panel 52.3 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RLR07C5232FPRSL-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant, Weldable Współczynnik awaryjności P (0.1%)
szczegółowy opis 52.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozycja Metal Film