RLR07C4530FSBSL
Przegląd produktów
Part Number: RLR07C4530FSBSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 453 OHM 1% 1/4W AXIAL
Arkusze danych: RLR07C4530FSBSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RLR07C4530FSBSL
Part Number RLR07C4530FSBSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 453 OHM 1% 1/4W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 90465 pcs Arkusz danych RLR07C4530FSBSL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Seria Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Tryb panel 453 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RLR07C4530FSBSL-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant, Weldable Współczynnik awaryjności S (0.001%)
szczegółowy opis 453 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozycja Metal Film