RER75F2001PCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RER75F2001PCSL
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W
Arkusze danych: RER75F2001PCSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RER75F2001PCSL
Part Number RER75F2001PCSL Producent Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3084 pcs Arkusz danych RER75F2001PCSL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Seria Military, MIL-PRF-39009, RER75
Tryb panel 2 kOhms Moc (W) 30W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy RER75F2001PCSL-MIL temperatura robocza -55°C ~ 250°C
element mocowania Flanges Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.625" (15.87mm)
cechy Military, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności P (0.1%)
szczegółowy opis 2 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound