RCP2512B910RJS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B910RJS3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RCP2512B910RJS3
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 910 OHM 5% 3.5W 2512
Arkusze danych: RCP2512B910RJS3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RCP2512B910RJS3
Part Number RCP2512B910RJS3 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 910 OHM 5% 3.5W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 52134 pcs Arkusz danych RCP2512B910RJS3.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Seria RCP Tryb panel 910 Ohms
Moc (W) 3.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -65°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 910 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film