RCP1206B68R0JS2
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B68R0JS2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RCP1206B68R0JS2
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 68 OHM 5% 2.4W 1206
Arkusze danych: RCP1206B68R0JS2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RCP1206B68R0JS2
Part Number RCP1206B68R0JS2 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 68 OHM 5% 2.4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 60603 pcs Arkusz danych RCP1206B68R0JS2.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Seria RCP Tryb panel 68 Ohms
Moc (W) 2.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -65°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 68 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film