RCP1206B680RJS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B680RJS3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RCP1206B680RJS3
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 680 OHM 5% 2.4W 1206
Arkusze danych: RCP1206B680RJS3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RCP1206B680RJS3
Part Number RCP1206B680RJS3 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 680 OHM 5% 2.4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 80988 pcs Arkusz danych RCP1206B680RJS3.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Seria RCP Tryb panel 680 Ohms
Moc (W) 2.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -65°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 680 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film