RCP0505B15R0JS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B15R0JS3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RCP0505B15R0JS3
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 15 OHM 5% 1.4W 0505
Arkusze danych: RCP0505B15R0JS3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RCP0505B15R0JS3
Part Number RCP0505B15R0JS3 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 15 OHM 5% 1.4W 0505 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 97955 pcs Arkusz danych RCP0505B15R0JS3.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0505 Rozmiar / Wymiar 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Seria RCP Tryb panel 15 Ohms
Moc (W) 1.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0505 (1412 Metric) temperatura robocza -65°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 15 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film