ISC1812ES5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES5R6K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812ES5R6K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 5.6UH 333MA 690 MOHM
Arkusze danych: ISC1812ES5R6K.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812ES5R6K
Part Number ISC1812ES5R6K Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 5.6UH 333MA 690 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 215141 pcs Arkusz danych ISC1812ES5R6K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 5.6µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 40MHz szczegółowy opis 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 333mA 690 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 690 mOhm Max Aktualna ocena 333mA