ISC1812ER4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ER4R7K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812ER4R7K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
Arkusze danych: ISC1812ER4R7K.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812ER4R7K
Part Number ISC1812ER4R7K Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 138871 pcs Arkusz danych ISC1812ER4R7K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy 541-1618-2
ISC1812ER4R7K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 4.7µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa 50MHz
szczegółowy opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 336mA 620 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Aktualna ocena 336mA Obecny - Nasycenie -