ISC1812ER2R7J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ER2R7J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812ER2R7J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 2.7UH 378MA 490 MOHM
Arkusze danych: ISC1812ER2R7J.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812ER2R7J
Part Number ISC1812ER2R7J Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.7UH 378MA 490 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92955 pcs Arkusz danych ISC1812ER2R7J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 2.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 67MHz szczegółowy opis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 378mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Aktualna ocena 378mA