ISC1812EB120J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB120J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812EB120J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 12UH 265MA 1 OHM SMD
Arkusze danych: ISC1812EB120J.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812EB120J
Part Number ISC1812EB120J Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 12UH 265MA 1 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 119504 pcs Arkusz danych ISC1812EB120J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.52MHz
Opakowania Bulk Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 12µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 22MHz szczegółowy opis 12µH Shielded Wirewound Inductor 265mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Aktualna ocena 265mA