ISC1812BNR18K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812BNR18K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812BNR18K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 180NH 468MA 320 MOHM
Arkusze danych: ISC1812BNR18K.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812BNR18K
Part Number ISC1812BNR18K Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 180NH 468MA 320 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 136427 pcs Arkusz danych ISC1812BNR18K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 25.2MHz
Opakowania Bulk Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Non-Magnetic
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25.2MHz
Indukcyjność 180nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 350MHz szczegółowy opis 180nH Shielded Wirewound Inductor 468mA 320 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Aktualna ocena 468mA