ISC1812BN561K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812BN561K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812BN561K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 560UH 82MA 10.5 OHM
Arkusze danych: ISC1812BN561K.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812BN561K
Part Number ISC1812BN561K Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 560UH 82MA 10.5 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 77391 pcs Arkusz danych ISC1812BN561K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 796kHz
Opakowania Bulk Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 796kHz
Indukcyjność 560µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.8MHz szczegółowy opis 560µH Shielded Wirewound Inductor 82mA 10.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max Aktualna ocena 82mA