ISC1812BN151J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812BN151J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1812BN151J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM
Arkusze danych: ISC1812BN151J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1812BN151J
Part Number ISC1812BN151J Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 92541 pcs Arkusz danych ISC1812BN151J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1812
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 796kHz
Opakowania Bulk Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 796kHz
Indukcyjność 150µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 5MHz szczegółowy opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 130mA 4.16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.16 Ohm Max Aktualna ocena 130mA