ISC1210SY470J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210SY470J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1210SY470J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD
Arkusze danych: ISC1210SY470J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1210SY470J
Part Number ISC1210SY470J Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 129522 pcs Arkusz danych ISC1210SY470J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1210
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 47µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 13MHz szczegółowy opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 100mA 8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Aktualna ocena 100mA