ISC1008ER121M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISC1008ER121M
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 120UH 60MA 6.2 OHM SMD
Arkusze danych: ISC1008ER121M.pdf
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISC1008ER121M
Part Number ISC1008ER121M Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 120UH 60MA 6.2 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 168676 pcs Arkusz danych ISC1008ER121M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
Zastawianie Shielded Seria ISC-1008
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 1MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz Indukcyjność 120µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.106" (2.70mm) Częstotliwość - samorezonansowa 6MHz
szczegółowy opis 120µH Shielded Wirewound Inductor 60mA 6.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.2 Ohm Max
Aktualna ocena 60mA Obecny - Nasycenie -