IR02EB680K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IR02EB680K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IR-2 68 10% EB E2
Arkusze danych: IR02EB680K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IR02EB680K
Part Number IR02EB680K Producent Dale / Vishay
Opis IR-2 68 10% EB E2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5530 pcs Arkusz danych IR02EB680K.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Zastawianie Unshielded Seria IR
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz Indukcyjność 68µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 15MHz
cechy - szczegółowy opis 68µH Unshielded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.7 Ohm Max Aktualna ocena 92mA