IM06ST151K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM06ST151K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IM-6 150 10% RJ4
Arkusze danych: IM06ST151K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM06ST151K
Part Number IM06ST151K Producent Dale / Vishay
Opis IM-6 150 10% RJ4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5123 pcs Arkusz danych IM06ST151K.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 65 @ 790kHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Iron Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz Indukcyjność 150µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 5.4MHz
cechy - szczegółowy opis 150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Aktualna ocena 118mA