IM04ST101H
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM04ST101H
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IM-4 100 3% RJ4
Arkusze danych: IM04ST101H.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM04ST101H
Part Number IM04ST101H Producent Dale / Vishay
Opis IM-4 100 3% RJ4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5680 pcs Arkusz danych IM04ST101H.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Iron Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 9.5MHz
cechy - szczegółowy opis 100µH Unshielded Molded Inductor 133mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Aktualna ocena 133mA