IM02ST221K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM02ST221K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IM-2 220 10% RJ4
Arkusze danych: IM02ST221K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM02ST221K
Part Number IM02ST221K Producent Dale / Vishay
Opis IM-2 220 10% RJ4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4650 pcs Arkusz danych IM02ST221K.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 790kHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz Indukcyjność 220µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 9MHz
cechy - szczegółowy opis 220µH Unshielded Molded Inductor 52mA 21 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max Aktualna ocena 52mA