IM02ES3R9F
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM02ES3R9F
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IM-2 3.9 1% ES E2
Arkusze danych: IM02ES3R9F.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM02ES3R9F
Part Number IM02ES3R9F Producent Dale / Vishay
Opis IM-2 3.9 1% ES E2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4391 pcs Arkusz danych IM02ES3R9F.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 7.9MHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Iron Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz Indukcyjność 3.9µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 80MHz
cechy - szczegółowy opis 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Aktualna ocena 250mA